تلفن مشاوره : 47620110-021 داخلی 1

منتو مهاجرت

جهت خدمات مهاجرت فرم ارزیابی مهاجرت را پرکنید تا کارشناسان باشما تماس بگیرند یا باشماره 47620110-021 داخلی 1تماس بگیرید.

پکیج جامع مهاجرتی

 

مهاجرت به آلمان,اقامت آلمان

راه های مهاجرت به آلمان و گرفتن اقامت آلمان

برای مهاجرت به آلمان و یا اخذ اقامت آلمان ابتدا باید بدانید که کشوری در قاره اروپا با پایتخت برلین است. آلمان از شمال با دریای شمال، دانمارک و دریای بالتیک، از شرق با لهستان و جمهوری چک، از جنوب با اتریش و سوئیس و از غرب با فرانسه، لوکزامبورگ، بلژیک و هلند مرز دارد. مساحت آن قبل از جنگ جهانی اول(۱۹۱۴میلادی) حدود ۵۸۳۲۸۰ کیلومتر مربع (۴۵امین کشور جهان با جمعیت ۱۴۵ میلیون نفر در حال حاضر) و قبل از جنگ جهانی دوم(۱۹۳۹میلادی) حدود ۴۷۲۰۳۴ کیلومتر مربع(۵۳امین کشور جهان) و پس از جنگ تحمیلی دوم و در پی قراردادهای ننگین ورسای(ژوئن ۱۹۱۹) ، یالتا(فوریه ۱۹۴۵) و پتسدام(جولای ۱۹۴۵)، اکنون ۳۵۷۱۲۱٫۴۱ کیلومتر مربع (۶۳امین کشور جهان) است و با ۸۲ میلیون نفر، پرجمعیت‌ترین کشور اروپا است.

مهاجرت به آلمان, شرایط گرفتن اقامت و ویزای آلمان, تحصیل

خانه و مسکن در آلمان (6)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

آلمان

فسخ قرار داد

در آلمان فرض بر اینست که اکثر انواع قراردادها تقریباً به مدت نامحدود خود بخود قابل تمدیداند بنابراین آگهی از چگونگی فسخ اجاره نامه یا هر نوع قرار داد دیگر بسیار با اهمیت است. در آلمان باید حداقل سه ماه پیش از زمانی که قصد دارید قرارداد اجاره را باطل کنید بصورت کتبی موضوع را به صاحبخانه اطلاع دهید. اگر ۵ سال بیشتر در یک آپارتمان زندگی کرده اید باید از ۶ ماه قبل موضوع را به صاحبخانه اطلاع دهید اگر ۸ سال در محل سکونت داشته باشید مهلت اخطار به ۹ ماه و اگر ۱۰ سال یا بیشتر در جایی مستاجر بوده اید مهلت اخطار به یک سال می رسد. موارد معدودی استثنا نیز وجود دارد مثل پیش آمد های غیر مترقبه( مثلاً فوت مستاجر یا صاحبخانه ) که موجب می شود مهلت اخطارها ۳ ماه باقی بماند.

خانه و مسکن در آلمان (5)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

آلمان

قرارداد اجاره

قرارداد اجاره ( Mietvertrag ) در آلمان معمولاً یک سند استاندارد است و ممکن است تا حدی طولانی باشد. اکثر قراردادهای اجاره با حروف ریز چاپ می شوند با این حال به ۷ صفحه یا بیشتر می رسند که در آنها شروط قرار داد اجاره به دقت توضیح داده شده است. در آلمان قراردادهای اجاره ملک اغلب از نظر مدت نامحدود اگر چه برخی از صاحبخانه ها ترجیح می دهند مدت یکسال را به عنوان حداقل مدت قرارداد خصوصاً برای مستاجران جدید در قرارداد ذکر کنند. باید اجاره نامه را قبل از امضاء به دقت بخوانید و اگر درباره هر کدام از اصطلاحات شک یا سوالی دارید بخواهید که آنها را برایتان ترجمه کنند یا توضیح دهند.

خانه و مسکن در آلمان (4)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

آلمان

مسکن اجاره ای

اجاره مسکن در آلمان متداول است و ۶۰ درصد از مردم در املاک اجاره ای زندگی می کنند. یک دلیل این امر آن است که خرید خانه سرمایه گذاری چندان مناسبی محسوب نمی شود و اکثر آلمانی ها مالکیت خانه را نوعی سرمایه گذاری به حساب نمی آورند بلکه آن را نوعی بیمه برای دوران بازنشستگی در نظر می گیرند. اکثر معافیت های مالیاتی شامل گروهی از صاحبان املاک می شود که ملک خود را به دیگران اجاره می دهند. مستاجرین در آلمان از امنیت قانونی قابل توجهی برخوردارند و هزینه ها و روال معمول اجاره بشدت تحت کنترل قانون است.

خانه و مسکن در آلمان (3)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

آلمان

بنگاه های معاملات ملکی

سریعترین و آسان ترین راه برای پیدا کردن ملک چه برای اجاره و چه برای خرید تماس با بنگاه معاملات ملکی ( erWohnungsmakler Immobilienmakler که اغلب به اختصار Makler نامیده می شود ) است.

با وجود این باید آگاه باشید که این روش ممکن است بسیار گران باشد. اگر خانه یا آپارتمانی را از طریق Makler اجاره کنید لازم است حق الزحمه پیدا کردن مالک ( Provision ) را بپردازید که معمولاً بالغ بر دو تا سه برابر اجاره بهای ماهانه بعلاوه مالیات بر ارزش افزوره (VAT ) به میزان ۱۶ درصد می شود.

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس

بخش های دیگر منتو

منتو دکورمنتو مایگریتمنتو عروسمنتو فانمنتو شاپمنتو سلامت