تلفن مشاوره : 47620110-021 داخلی 1

منتو مهاجرت

جهت خدمات مهاجرت فرم ارزیابی مهاجرت را پرکنید تا کارشناسان باشما تماس بگیرند یا باشماره 47620110-021 داخلی 1تماس بگیرید.

پکیج جامع مهاجرتی

 

مهاجرت به نیوزلند, شرایط گرفتن اقامت و ویزای نیوزلند, تحصیل

آشنایی با نیوزلند و اخذ ویزای کار نیوزلند

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

نیوزلندآشنایی با نیوزلند و اخذ ویزای کار نیوزلند

قبل از مهاجرت آنچه که مورد توجه افرادی ست که تصمیم به مهاجرت دارند این است : کشور انتخابی از هر نظر بهتر از کشور خود باشد .
در یک نگاه کلی به کشور نیوزلند این نکته را کامل درک می کنید که مردمی دوست داشتنی و خون گرم و پر جنب و جوش و کاری دارد . و همچنین از نظر کسب و کار دارای سطح بالایی ست .
اکثر افراد به قصد تحصیل به این کشور مهاجرت می کنند و به دلیل امنیت و شرایطی که د رادامه بررسی می شوند سالانه افراد زیادی

دانستنی های کشور نیوزیلند (3)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

نیوزیلند

اقتصاد

نیوزیلند در دسته کشورهای توسعه ‌یافته و ثروتمند قرار می‌گیرد و در سال ۲۰۱۳ هفتمین کشور دنیا از نظر شاخص توسعه انسانی بوده است. اما اقتصاد آن بسیار وابسته به صادرات محصولات کشاورزی و دامپروری است. در سال ۲۰۰۹ لبنیات حدود ۲۱ درصد، پشم ۶٫۳ درصد، میوه ۳٫۵ درصد، ماهی ۳٫۳ درصد و دیگر محصولات کشاورزی و دامپروری از جمله شراب و گوشت ۱۳٫۲ درصد کالاهای صادراتی نیوزیلند را تشکیل می‌داده‌اند.

دانستنی های کشور نیوزیلند (2)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

نیوزیلند

محیط زیست

محیط زیست نیوزیلند با جانوران و گیاهان یکتای خود از تمام نقاط دنیا متمایز است. این سرزمین حدود ۸۲ میلیون سال است که از خشکی‌های دیگر کره زمین جدا افتاده و همین موجب ایجاد جاندارانی شگفت‌انگیز شده که در برخی موارد ویژگی‌های باستانی ابرقاره گندوانا را حفظ کرده و به صورت فسیل‌هایی زنده درآمده‌اند.

این کشور تا قبل از ورود انسان در حدود سال ۱۲۸۰ میلادی فاقد هر نوع پستاندار خشکی‌زی بود و جایگاه بوم‌شناختی پستانداران را پرندگان و حتی حشرات اشغال کرده بودند. بسیاری از پرندگان این جزیره قدرت پرواز نداشته و اغلب جانوران و گیاهان آن نیز بومی انحصاری (اندمیک) این جزیره بودند.

دانستنی های کشور نیوزیلند (1)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

نیوزیلند

نیوزیلند یا زلاندِ نو کشوری در جنوب غربی اقیانوس آرام است، این کشور از دو جزیره بزرگ و جزایر متعدد کوچکی تشکیل شده و مناطق خودمختار نیو، جزایر کوک، توکلائو و راس را هم شامل می شود.

نیوزیلند فاصله زیادی با دیگر خشکی‌های کره زمین دارد، به طوری که استرالیا نزدیکترین همسایه این سرزمین در دو هزار کیلومتری آن قرار دارد، دریای میان این دو کشور به دریای تاسمان معروف است. نزدیکترین همسایگان این کشور از شمال جزایر تونگا، فیجی، نیوکالدونیا هستند.

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس

بخش های دیگر منتو

منتو دکورمنتو مایگریتمنتو عروسمنتو فانمنتو شاپمنتو سلامت