تلفن مشاوره : 47620110-021 داخلی 1

منتو مهاجرت

جهت خدمات مهاجرت فرم ارزیابی مهاجرت را پرکنید تا کارشناسان باشما تماس بگیرند یا باشماره 47620110-021 داخلی 1تماس بگیرید.

پکیج جامع مهاجرتی

 

مهاجرت به ایتالیا,اقامت ایتالیا

راه های مهاجرت به ایتالیا و گرفتن اقامت ایتالیا

برای مهاجرت به ایتالیا و اخذ اقامت ایتالیا ابتدا باید بدانید که ایتالیا کشوری در جنوب اروپا و پایتخت آن شهر رم است. این کشور از شبه‌جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردِنی در دریای مدیترانه تشکیل شده‌است. امروزه ایتالیا کشوری توسعه‌یافته است و جزو گروه هشت به‌شمار می‌آید. واحد پول این کشور یورو و زبان رسمی آن ایتالیایی است. جمعیت ایتالیا ۶۰ میلیون و ششصد هزار نفر است و ۹۱٫۶ درصد مردم آن مسیحی هستند.

مهاجرت به ایتالیا, شرایط گرفتن اقامت و ویزای ایتالیا, تحصیل

مهاجرت تحصیلی به ایتالیا و قوانین تحصیل در ایتالیا

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مهاجرت تحصیلی به ایتالیا و قوانین تحصیل در ایتالیا


اگر متقاضی تحصیل در مقطع کارشناسی آن هم در کشور ایتالیا هستید بخوانید :


بعداز اینکه شما مدرک دیپلم خود را گرفتید باید درآزمون ورودی  دانشگاه های ایتالیا شرکت کنید .که اگر داین آزمون قبول شدید میتوانید برای شرکت در دانشگاه ایتالیا اقدام کنید .
البته قانون جدیدی وضع شده که شما باتوجه به این قانون و با تکمیل فرم جایابی دیگر لازم نیست

بورسیه تحصیلی در ایتالیا

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.50 (1 Vote)

ایتالیا

 

 راه های اخذ بورسیه ی تحصیلی در دانشگاه های ایتالیا، شرایط اخذ بورسیه ی تحصیلی و  مدارک مورد نیاز جهت اخذ بورسیه ی تحصیلی در کشور ایتالیا از جمله موضوعات اصلی برای متقاضیان تحصیل در دانشگاه های معتبر ایتالیا میباشد. اخذ پذیرش تحصیلی ایتالیا به همراه اخذ بورس تحصیلی ایتالیا امریست که در سالهای اخیرمورد توجه بسیاری از هموطنان عزیز قرار گرفته است.

 

اگر بدنبال اخذ ویزاهای تحصیلی هستید خبر خوش این است که فارغ از اینکه نمرات و معدل تحصیلات مقاطع قبلی تان چگونه است، میتوانید با ارائه چند مدرک بسیار ساده، از دانشگاه های ایتالیا بورسیه های تحصیلی دریافت کنید.

 

همه چیز درباره کشور ایتالیا

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

ایتالیا

ایتالیا کشوری در جنوب اروپا و پایتخت آن شهر رم است. این کشور از شبه جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردنی در دریای مدیترانه تشکیل شده است. امروزه ایتالیا کشوری توسعه یافته است و جزو هشت کشور صنعتی به شمار می‌آید. واحد پول این کشور یورو و زبان رسمی آن ایتالیایی است. جمعیت ایتالیا ۶۰ میلیون و ششصد هزار نفر است که از نظر کثرت جمعیت در رتبه پنجم اروپا قراردارد و از این تعداد جمعیت تقریبا ۹۱ درصد مردم آن مسیحی هستند.

شرایط تحصیل در ایتالیا(2)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

ایتالیا 

هزینه تحصیل در دانشگاه های انگلیسی زبان به طور میانگین برای دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری، حدوداً 1200 تا 3000 یورو در سال می باشد. بیمه دانشجویی حدوداً 150 یورو در سال هزینه دارد. هزینه زندگی به طور متوسط ماهیانه 400 – 500 یورو برای دانشجویان مجرد و برای متقاضیان متاهل به طور متوسط برای هر نفر حدود 200-300 یورو افزوده می شود.

پرداخت شهریه معمولا در دو قسط قابل پرداخت است که قسط اول زمان ثبت نام و زمان حضور دانشجو در ایتالیا و قسط دوم 6 ماه بعد پرداخت می شود.

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس

بخش های دیگر منتو

منتو دکورمنتو مایگریتمنتو عروسمنتو فانمنتو شاپمنتو سلامت