تلفن مشاوره : 47620110-021 داخلی 1

منتو مهاجرت

جهت خدمات مهاجرت فرم ارزیابی مهاجرت را پرکنید تا کارشناسان باشما تماس بگیرند یا باشماره 47620110-021 داخلی 1تماس بگیرید.

پکیج جامع مهاجرتی

 

مهاجرت به تایلند, شرایط گرفتن اقامت و ویزای تایلند, تحصیل در تایلند

هزینه تحصیل و زندگی در تایلند

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (2 Votes)

تایلند

هیچ کس به جز خود شما نمی تواند یک میزان دقیق از هزینه ها در تایلند برای شما تعیین کند و دلیل آن اینست که تا خود شما به تايلند سفر نکنید و چند ماهی شخصا هزینه را پرداخت نکنید معیار هزینه دستتان نمی آید. ما تا جایی که بتوانیم کمکتان می کنیم و هرآنچه احساس کنیم می تواند به شما کمک کند ومفید باشد در اختیارتان میگذاریم. ماه اول خرج زیاد است ولي بعد كه با محيط آشنا شويد، کم می شود.

در تایلند موقع قرار داد خانه به رنج قیمتی برق توجه کنید و سعي كنيد فقط شبها از کولر استفاده كنيد .

هزینه های زندگی در تایلند

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

تایلند

تایلند یکی از امن‌ترین کشورها در قاره آسیا است. حتما اگه به تایلند سفر کردید به این موضوع پی بردید مردم تایلند بسیار مردم خونگرم و مهمان نواز و بسیار مهربان هستند. آنها از مهمانها به گرمی اسقبال می‌کنند و مردمی بسیار آرام و صبور هستند. به ندرت عصبانی می‌شوند و با کسی با صدای بلند حرف نمی زنند و متاسفانه مردم از زبان انگلیسی خوب برخوردار نیستند ولی تراکم و جاذبه های توریسیتی فوق العاده زیبا از سواحل دیکستاپی گرفته تا بزرگترین مرکز خرید اسیا، تایلند را به مرکز سرمایه گذاری برای بسیاری از سرمایه گذاران تبدیل کرده است.

دانشگاه و نظام آموزشی تایلند

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

تایلند

هرچنددر ایران كشور کشور تایلند به عنوان كشور توريستي در آسيا شناخته شده است ولي ثبات اقتصاد كلان، وجود محيط خارجي مناسب و اتخاذ سياست هاي اقتصادي برون گرايانه، دخالت هاي اندك دولت در اقتصاد وداشتن بخش خصوصي مولد ،مستقل و گسترده و درنهایت گسترش مناطق آزاد اقتصادي و صنعتي موجب شده است تا کشور تایلند در ۴دهه گذشته بتواند به چنان سطح بالائی از رشد با ثبات اقتصادی دست یابد که با پیشی گرفتن از کشورهای مالزی و اندونزی (رقبای خود در مرحله دوم معجزه اقتصادی شرق) به عنوان پنجمین ببرآسیائی مطرح شد.

آشنایی با مناطق توریستی تایلند

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

تایلند به عنوان سرزمین لبخند شناخته میشود و این موضوع به این دلیل است که مردمان این کشور به همیشه لبخند به لب دارند و این موضوع به یک فرهنگ در میان آنها تبدیل شده است.تایلند را با لقب جواهری در جنوب شرق آسیا معرفی میکنند.در این کشور توسعه و تکنولوژی به اندازه استانداردی وجود دارد که همین موضوع باعث کمک به پیشرفت این کشور و معرفی شدن آن به عنوان یکی از قطب های گردشگری در شرق آسیا و حتی دنیا شده است.سفر به تایلند و بازدید مناطق توریستی و دیدنی آن تجربه ای است که باید حداقل یک بار درطول عمرتان داشته باشید.مطمئنا شما با دیدن سواحیل دست نخورده و زیبای جنوب تایلند و یا روستاهای کوهستانی در شمال این کشور مطمئنا از انتخاب این مقصد برای گذراندن تعطیلات و یا حتی مهاجرت به تایلند پشیمان نخواهید شد.

منتو در سایر شبکه های اینترنتی

 

 aparat  فیسبوک  گوگل پلاس  کلوب  اینستگرام  لینکدین  پینترست  تامبلر  توئیتر  یوتیوب وردپرس

بخش های دیگر منتو

منتو دکورمنتو مایگریتمنتو عروسمنتو فانمنتو شاپمنتو سلامت